Marmara Medya Merkezi

Marmara Medya Merkezi

Sosyal Medya

 

BİRİM HAKKINDA

20012-2014 yıllarında başladığımız ve birkaç yıl ara verdiğimiz Marmara Medya Merkezi (MMM) Sosyal Medya Birimi olarak temel amacımız; sosyal medyanın başta Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi olmak üzere üniversitemiz ve ilişkili olabileceği tüm sosyal faaliyetlerin doğru zamanda, uygun bir dille ve doğru ifade ve araçlarla takipçilerimize iletilmesidir.

2017-2018 Öğretim yılı Bahar Dönemi itibariyle (12.02.2018) üstlendiğimiz Instagram (marmaramedyamerkezi), Twitter (@MarmaraMM) ve Facebook (Marmara Medya Merkezi) adreslerimizden sıcağı sıcağına aktif bir şekilde başta Marmara Medya Merkezi etkinliklerini paylaşma standartlarını ve sağlıklı bir şekilde takipçi sayısını arttırmanın yollarını öğretmenin yanı sıra, birimimiz bünyesindeki genç arkadaşlarımıza güven, ekip çalışması, sosyal medyada sağlıklı takipçi edinme vb konularda hızlı ve etkin yöntemler sunulmaktadır.

Ayrıca öğrenci arkadaşların ilgisi, yeteneği veya talebine bağlı çeşitli bilişim, bilgisayar programları vb eğitimler de koordinatör tarafından verilebilmektedir. Tüm istekli öğrenci arkadaşlarımızı bekleriz.

 

KOORDİNATÖR

Bilişim Anabilim Dalı'nda görevli Dr. Ezgi Dinçerden; Yıldız Teknik Üniversitesi, İktisat bölümünden mezun olup, tanınmış bir bilişim firmasında profesyonel eğitmen olarak çalışmış, aynı zamanda Marmara Üniversitesi, İşletme Fakültesi, Uluslararası Kalite Yönetimi yüksek lisansını tamamlamıştır. European Computer Driving Licences (ECDL-Avrupa Bilgisayar Yetkinlik Sertifikaları) ile Microsoft Office Specialist Master Instructor (Microsoft Uzmanı Eğiticisi) unvanına sahip koordinatörün, medya sektöründe de çeşitli profesyonel iş tecrübeleri bulunmaktadır. ABD’nin bazı eyaletlerinde İş Zekâsı, Enformasyon Sistemleri stratejisi üzerine çalışmalarını da sunan ve bilişim doktorası unvanını 2014 yılında alan Dinçerden; 2009’dan beri fakültemizde Bilişim Anabilim Dalı’nda çalışmakta ve bilişim, iletişim, yönetim bilişim sistemleri, kurumsal yönetim gibi konularda uzmanlaşmayı sürdürmektedir.

 

ÖĞRENCİLER

Birimizde "Kısmi Zamanlı Öğrenci Çalıştırma Programı" dahlinde veya gönüllü olarak 2017/2018 döneminde görev alan öğrencilerimiz.

Tuğba Yıldız 

İbrahim Etem Akbulut 

 


 

Bu sayfa Marmara Medya Merkezi tarafından en son 02.04.2018 14:44:05 tarihinde güncellenmiştir.