Koordinatörün Mesajı

Fakültemiz bünyesinde 2012 yılında kurulan Marmara Medya Merkezi, çeşitli birimleri ve kurumsal işleyiş yapısıyla iletişim alanında önemli bir eğitim deneyimini meydana getirdi. Medya Merkezimiz sayesinde öğrencilerimiz bir yandan fakültedeki teorik eğitimlerini sürdürürken, diğer yandan bu bilgileri uygulama imkanı buluyor.

Medya Merkezi Koordinatörü olarak bu sorumluluğu devraldığım 2017/2018 Akademik Yılı Bahar döneminden itibaren geçmiş birikimlerimizin ışığında çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Bu dönem itibariyle 50’si kadrolu olarak çalışan ve ayrıca gönüllü olarak çalışmalarımıza katkı sunan 80’in üzerinde öğrencimizle faaliyetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Merkezimiz bünyesinde aktif olan Animasyon, Televizyon, Kurgu, Reji, Haber Merkezi, İnternet Haber, Radyo, Sinema, Halkla İlişkiler, Tasarım, Sosyal Medya ve Reklam birimlerimiz, alanlarında deneyimli birim koordinatörleri tarafından yönetiliyor.

Birimlerimizin ortak çalışmalarıyla şekillenen faaliyetlerimizle, çok yönlü ve dinamik bir medya ajansı deneyimini öğrencilerimize yaşatmayı amaçlıyoruz. Bunu yaparken en önemli amacımız, öğrencilerimizin yaratıcı potansiyellerini gerçekleştirebilecekleri uygun bir ortam oluşturmak ve bu doğrultuda gerekli teknik ve organizasyonel altyapıyı kendilerine sağlamaktır. Ülkemizin en önemli iletişim eğitimi kurumlarından birinde kendilerini geleceğin medya çalışanları olarak yetiştiren öğrencilerimizin sahip oldukları önemli potansiyeli harekete geçirmeyi hedefliyoruz.

Medya Merkezi’nde geçmiş dönemlerde emeği geçen koordinatörlerimize ve öğrencilerimize teşekkürlerimi sunuyor; içinde bulunduğumuz dönemdeki tüm çalışma arkadaşlarıma faaliyetlerinde başarılar diliyorum.

Dr. Öğr. Üyesi Alparslan Nas

Marmara Medya Merkezi Koordinatörü


Bu sayfa Marmara Medya Merkezi tarafından en son 29.03.2018 21:45:15 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM