27. Akbank Caz Festivali

Türkiye'nin gelenekselleşmiş festivallerinden biri olan Akbank Caz Festivali, bu yıl 27. kezsanatseverle buluşmaya hazırlanıyor. 27. Akbank Caz Festivali03 - 19Kasım tarihleri arasında sanatseverlerle buluşacak.

27. Akbank Caz Festivali kapsamında caz dünyasının güçlü sanatçıları festivalde yer alıyor.  Akbank Caz Festivalikapsamında;Ala.ni, AminaFigarova, AuthenticAnatolian Project, Baki Duyarlar, ChristianScottaTundeAdjuah,SimonGreen, nam-ı diğer Bonobo, ChuchoValdés ve GonzaloRubalcaba, gibi caz dünyasının sevilen isimleri festivalde yer alacak. 27. Akbank Caz Festivalikapsamında;yerli caz sanatçılarınada yer veriliyor. Bu sanatçılar arasında ; Çağrı Sertel, Çağıl Kaya, İlhan Erşahin ve Kenan Doğulu yer alıyor.

 

Akbank Caz Festivali'nin organizasyonu ve içerik programlaması, Pozitif işbirliği gerçekleştirildi. 27. Akbank Caz Festivali boyunca aralarında Cemal Reşit Rey Konser Salonu, Akbank Sanat, Babylon, Volkswagen Arena, TheSeed, Caddebostan Kültür Merkezi, Moda Sahnesi, Summart Sanat Merkezi, Nardis ve Zorlu Performans Sanatları Merkezi kullanıldı.

Daha fazlası için; http://www.akbanksanat.com/etkinliklerlinkini ziyaret edebilirsiniz.


HIZLI ERİŞİM